Bestuur

Hieronder vind je een overzicht van het bestuur.

Bestuur

Alex Vercauteren
voorzitter
Alex Vercauteren
Lid sinds 01/01/1973
Anoek Haers
bestuurslid
Anoek Haers
Lid sinds 01/05/1999
Cecile De Graeve
secretaris
Cecile De Graeve
Lid sinds 01/04/1979
Firmin De Wilde
bestuurslid, schatbewaarder
Firmin De Wilde
Lid sinds 01/01/1959
Günther Boerjan
bestuurslid
Günther Boerjan
Lid sinds 01/01/1980
Helga Eetesonne
bestuurslid
Helga Eetesonne
Lid sinds 01/11/2001
Jonas Boerjan
bestuurslid
Jonas Boerjan
Lid sinds 11/04/1993
Koen Van De Velde
bestuurslid
Koen Van De Velde
Lid sinds 01/01/1971
Michel Fordeyn
ere-voorzitter
Michel Fordeyn
Lid sinds 17/01/1987
Patrick Bauwens
bestuurslid
Patrick Bauwens
Lid sinds 01/01/1978
Sofie Vermeire
bestuurslid
Sofie Vermeire
Lid sinds 01/01/1980
Wim Van De Velde
bestuurslid, ondervoorzitter
Wim Van De Velde
Lid sinds 06/05/1989
Wouter Vande Moortele
bestuurslid, ondervoorzitter
Wouter Vande Moortele
Lid sinds 11/04/1993